Top
Marcowe odpuszczenie - uważny kadr by Dagmara
fade
2490
post-template-default,single,single-post,postid-2490,single-format-standard,cookies-not-set,eltd-core-1.2.1,ehf-footer,ehf-template-flow,ehf-stylesheet-flow-child,flow child-child-ver-1.0.1,flow-ver-1.6.3,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-grid-1300,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-vertical,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive,elementor-default

Marcowe odpuszczenie

wyzwanie

Marcowe odpuszczenie

Mam wrażenie, że dzisiejsza medytacja podziałała na mnie niczym spa, rozluźniła, oczyściła… dała wytchnienie i nadzieję. Właściwie to nigdy nie byłam w spa więc porównanie raczej kiepskie, ale co tam 🙂 Tak, właśnie trzasnęłam medytację – odpuszczenie (9 minut) od Uważnej Mamy i jest wow, kolejny raz jest wow! Cieszę się 🙂 Co się pojawiło, pojawiła się ulga, radość, lekkość – cudo! W ciele rozluźnienie i poczucie siły, taki król lew normalnie.

A wiecie, że dziś pierwszy dzień meteorologicznej wiosny?! Tak! To dziś. Co z tego, że z wiosną ani aura ani 1 marca nie mają nic wspólnego, fakt to fakt dziś jest pierwszy dzień wiosny i tyle. Mi ta świadomość dała niezłego pozytywnego kopa o poranku! A do tej prawdziwej zostało 20 dni, bagatela! Rewelacja co?! Kocham wiosnę, tupię nóżką na samą myśl już od grudnia! 🙂

A teraz nowość, nowość dla mnie. Pojechał ślubny do lidla i poza zakupami przytaszczył mi takowe pudełeczko… jak na zdjęciu: 30-dniowe wyzwanie dot. uważności 🙂 WOW! To już trzecie wow, bo poranna wiosna też była wow! 🙂 Pudełeczko to zestaw 30 kart z zadaniami mindfulness. Zaczynam jutro! Postaram się codziennie opisywać wrażenia. Niby nic a cieszy, szczególnie, że mi praktyka nieformalna totalnie nie wychodzi, może teraz zacznie.

Dziś wstałam o 6, wstałam z budzikiem bo kontrolowaliśmy się z dzieciakami po zarazach. Spróbuję, może uda mi się wstawać o tej 6, około godziny wcześniej niż małolaty. Jakaś taka pozytywnie nakręcona byłam, pełna energii… chyba, że to ta wiosna… Ale spróbuję. Podobno najlepiej jest spać po 7 godzin na dobę, albo i dłużej. Spróbuję dać sobie te 7 godzin i wstawać wcześniej. Zmykam spać. Dobrej!

dagmara
No Comments

Dodaj komentarz