PLAN 10k czas start! Dzień 1

dzień 1

Uparłam się, no uparta jestem jak diabli! Utworzyłam w endomondo plan treningowy na dystans 10km 🙂 Ależ jestem podekscytowana 🙂 Nie żebym miała przeciwwskazania do biegania, mam, przynajmniej dwa. Ale ja muszę, nie dam rady inaczej, to takie dobre MUSZĘ, takie chcę chcę chcę więc MUSZĘ 🙂 Także ten, startuję, a konkretnie wystartowałam dziś! Przeciwwskazaniami zajmę się przy okazji. Dlaczego akurat 10km? Dlatego, że mam cel, do którego mi się ten dystans przyda.

CEL: półmaraton w 2020 roku 🙂 Jeszcze nie wiem czy wiosną czy jesienią, zależy jak będzie mi szło bieganie jesienią. Zapewne poczekam do jesieni, nie wiem.

No! Dziś dzień 1 – „spokojny bieg w tempie 8:00 min/km”  miało być 3,30km. Rozładował mi się telefon więc umarło endomondo. a że nie byłam pewna dystansu to dobiegłam odrobinkę więcej. Na szczęście mam mojego polara 🙂 U mnie oczywiście tempo 8 min/km to fikcja, ale chcę się nauczyć wolnego biegu, przyda się. Dziś nieco szybciej.

dzień 1

Nie mam jeszcze pomysłu na to jak będę wstawiać dane treningowe, pomyślę. Póki co screen z polar flow 🙂 Tutaj link do Endomondo.

Ależ się cieszę! 🙂

Dodaj komentarz