Top
projektwolnosc.com - odsłona pierwsza... - uważny kadr by Dagmara
fade
41
post-template-default,single,single-post,postid-41,single-format-standard,cookies-not-set,eltd-core-1.2.1,ehf-footer,ehf-template-flow,ehf-stylesheet-flow-child,flow child-child-ver-1.0.1,flow-ver-1.6.3,,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-grid-1300,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-vertical,eltd-sticky-header-on-scroll-up,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive,elementor-default

projektwolnosc.com – odsłona pierwsza…

projektwolnosc.com – odsłona pierwsza…

tak oto powstaje strona poświęcona pasji, powinnam raczej użyć tu liczby mnogiej, ale jako, że liczba mnoga słowa pasja brzmi mi dziwnie, pozwole sobie zostawić wersję liczby pojedynczej. pomysł, jak to u mnie, pojawia się z potrzeby zmian, a że zmiany towarzyszą mi nieprzerwanie w każdym aspekcie mojego życia, to i tu znalazło się dla nich nieco przestrzeni.

znajdzie się tu miejsce na wszystko co dla mnie ważne, strona będzie osobista, ale otwarta dla wszystkich.

odrobina historii mojej obecności w sieci i całe mnóstwo świeżych, jedynych w swoim rodzaju tekstów i obrazów. co czyni je wyjątkowymi? to, że są/będą moje.

zapraszam…

dagmara
No Comments

Dodaj komentarz